امداد خودرو بندرعباس

 علاوه بر شهر کرمان و شهرستان های استان کرمان، مجموعه بزرگ امداد خودرویی مجید امداد، به ارائه سرویس امداد خودرو در بندرعباس نیز پرداخته است. با توجه به اخوت این دو استان و نزدیکی و مراوده بسیار زیاد مردمان این دو دیار، برآن شدیم تا برای راحتی حال شما عزیزان به ارائه سرویس امداد خودرو بندرعباس بپردازیم. امداد خودرو سیار بندر عباس به صورت 24 ساعته، شبانه روزی وسیار در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات امدادی به شما رانندگان عزیز می باشد . تکنسین و نیروهای امدادی امداد خودرو شبانه روزی بندر عباس توانایی تعمیر و برطرف کردن مشکلات فنی اتومبیل های داخلی و خارجی را دارند، و تمام تلاش خود را میکنند، تا شما در کمترین زمان به سفر خود ادامه دهید. این امداد خودرو دارای پیشرفته ترین و مدرن ترین و مجهزترین یدک کش ها و خودرو برها و جرثقیل ها می باشد . 
هرگاه که به خدمات تعمیر و حمل اتومبیل نیاز دارید با  امداد خودرو بندرعباس  تماس بگیرید. امداد خودرو شبانه روزی و سیار بندرعباس شامل خدمات مکانیک سیار  ، تعویض قطعه در محل، سوخت رسانی، امداد باطری، پنچرگیری،و غیره می باشد. می توانید برای استفاده از خدمات امداد خودرو بندرعباس با شماره 
09131994159  تماس بگیرید.

  

یدک کش بندرعباس

یدک کش بندرعباس جز یکی از سرویس های پرکاربرد حمل خودرو در بندرعباس است. که می‌تواند خودروهای شما را از جاده بندرعباس یا همین شهر به نزدیک ترین تعمیرگاه حمل نماید. نرخ و هزینه خدمات یدک کش بندرعباس با توجه به مسافت، و میزان سوخت مصرفی یدک کش و همچنین مدل ماشین تعیین می شود. وجود خدمات یدک کش در خدمات امداد خودروها باعث تسهیل در حمل خودروهای تصادفی یا نقص فنی شده است. لازم به ذکر است، زمانی که برای ثبت خدمات یدک کش بندرعباس، با امداد خودرو بندرعباس تماس می گیرید ، می بایست وضعیت خودرویتان را کامل برای پشتیبان های ما توضیح دهید. این امر موجب می شود که تیم متخصص و مجرب ما مناسب ترین یدک کش را به سوی شما اعزام کند در این امداد خودرو مجهزترین و پیشرفته ترین یدک کش ها مثل یدک کش بلندکننده چرخ، زنجیری و کامیونی برای یدک کشی انواع خودروها در بندر عباس استفاده می شود .

 

حمل خودرو بندرعباس

معامله گران خودرو، سالانه خودروهای صادراتی و لوکس را توسط لنج ها یا لندیگرافت به شهر بندرعباس وارد می کنند. برای حمل این خودروهای لوکس و صادراتی نیاز هست از خودرو بر کفی یا خودروبر مکانیزه استفاده کنند . امداد خودرو شبانه روزی و سیار بندرعباس برای شهر بندر عباس خدماتی نظیر  حمل خودرو بندرعباس ، حمل خودرو از بندرعباس به کرمان ، حمل خودرو از کرمان به بندرعباس  را نیز ارائه می دهد .  پس دیگر نگران خرید ماشین از بندرعباس و یا فروش ماشین به بندرعباسی های عزیز نباشید. ما برای حمل ماشین از کرمان به بندرعباس و حمل ماشین از بندرعباس به کرمان در کنار شما هستیم!  حمل خودرو بندرعباس یکی از پرتقاضا ترین خدمات این امداد خودرو است . مخصوصا برای شهروندان بندرعباس و کرمان  که در کار معامله و خرید و فروش ماشین هستند.  بارها امداد خواهان زیادی که از شهرهای دیگر  ماشین خریداری کرده بودند، برای حمل خودرویشان به مجموعه بزرگ امداد خودرویی مجید اعتماد کرده اند. این اعتماد دو علت دارد؛ 1) به دلیل تجهیزات پیشرفته و مدرنی که دارد. 2) اطمینان، امنیت، سلامت کامل و ضریب صفر خطا و آسیب در  حمل خودرو امداد خواه. همانطور که می دانید؛ حمل خودرو می بایست با احتیاط انجام شود تا خودرو آسیبی نبیند . از دیگر کاربردهای این خدمات، حمل خودروهای تصادفی می باشد. سالانه متاسفانه شاهد تصادف و سانحه های دلخراش در جاده های کرمان به بندرعباس و برعکس هستیم. بعضی از این تصادف ها چنان شدید است که برای جابه جایی خودرو امداد خواه به تعمیرگاه  نیاز به خدمات خودروبر می باشد .

در صورت نیاز به امداد بنزین سیار تهران کلیک کنید

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

خودروبر در کرمان

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

09131994159

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید