تلفن تماس : 09131994159
کیسه هوا

معرفی کیسه هوا

با توجه به روند رو به پیشرفت صنعت خودرو سازی و افزایش تعداد خودرو داران، آمار تصادفات روز به روز بالا تر می رود. پس بایستی به تولید خودروهای ایمن فکر کنیم. در نهایت تولید کنندگان خودرو به فکر استفاده از تجهیزات مدرن تر و با کارایی بالا افتادند. مهندسان صنعت خودروسازی تمام تلاش خودرو را در به کارگیری از دانش روز انجام دادند و کیسه هوا یا همان ایربگ را تولید کردند. کیسه هوا ایمنی راننده و سرنشینان را تضمین می کند. در ادامه این مطلب از وبسایت مجید امداد، یدک کش در کرمان به بررسی این موضوع می پردازیم.

 

ضرورت کیسه هوا

امروزه وجود کیسه‌ هوا در خودروها جهت بالا بردن ایمنی خودرو لازم و حیاتی می باشد. امروزه مهندسان، کیسه های هوای متنوعی تولید می کنند. خودروسازان برای ایمن بودن سرنشینان و رانندهو همچنین افزایش انتیاز خود در صنعت خودرو سازی، به وجود کیسه هوا در خودرو اهمیت می دهند. اما استفاده از این سیستم نیازمند دانستن برخی نکات مهم توسط مالکان خودرو و رانندگان است.

 

عملکرد کیسه هوا

کیسه‌ هوا یا ایربگ، کیسه ای بالشت مانند است که هنگام تصادف از باد پر می شود. محافظی بین سرنشین و خودرو است و از برخورد سرنشینان با شیشه جلو ممانعت به عمل می آورد. کیسه‌های هوا بعد از کمربند‌های ایمنی، دومین وسیله‌ پرکاربرد که جهت افزایش سلامتی سرنشینان است. پس از آن به اهمیت کاربرد کیسه هوا پی بردند. تا مدت ها بعد از اختراع این سیستم و نصب بر روی خودروها، کارشناسان در میزان کرکرد این کیسه و حفظ ایمنی سرنشینان، تردید و شک داشتند. اما در سال ۱۹۹۸ سازمان ایمنی جاده‌ای آمریکا تمامی کارخانه داران را به استفاده از کیسه هوا ملزم کرد. براساس آمار جهانی استفاده از ایربگ در خودروها میزان تلفات ناشی از تصادفات را تا ۶۳ درصد کاهش می‌دهد.

 

 

 

انواع کیسه های هوا

کیسه ها هوا سرنشینان جلو

کیسه ها هوا جانبی

کیسه ها هوا پرده ای

کیسه ها هوا وسط

کیسه هوا عابر

در خرید خودرو به وجود کیسه هوا اهمیت دهید و همیشه به یاد داشته باشید شرط اول رانندگی ایمنی است.

 

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری