تلفن تماس : 09131994159
نانوسرامیک خودرو

نانو سرامیک خودرو

 

اغلب افراد به ظاهر خودرو اهمیت ویژه ای می دهند و دوست دارند همیشه خودرو شیک و مرتب باشد. یکی از اجزای تاثیرگذار در شیک به نظر رسیدن خودرو کفپوش مناسب خودرو است. نانوسرامیک خودرو امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است. در ادامه این مطلب از سایت مجید امداد،یدک کش کرمان، شما را با این محصول پر طرفدار بیشتر آشنا می کنیم.

نانو سرامیک خودرو، پوششی از پلیمر است که مانند شیشه محکم می باشد ولی انعطاف پذیری بالا و ماندگاری طولانی مدت دارد. همین ماندگاری بالا سبب شده است که در برابر خش و اشعه uv و حتی مواد شیمیایی گوناگون مانند قیر،خاک،نمک و آلودگی های صنعتی آسیب پذیر نباشد. ویژگی متمایز کننده این محصول  خاصیت آب گریزی آن است و باعث عدم نفوذ آب در خودرو شده. پاکیزگی و آراستگی را برای خودرو شما به ارمغان می آورد.

 

 

 

 

استفاده از این محصول باعث می شود تا شما برای شست و شوی خودرو راحت باشید. همانطور که پاکیزگی باعث شیک به نظر رسیدن انسان می شود، در مورد خودرو نیز این چنین است. در اکثر مراکز دیتیلینگ اجرای نانو سرامیک بدنه خودرو انجام می گیرد اما با پرداخت هزینه گزاف برای مشتری.

اگر مایل باشید بدنه خودرو خود را با پوشش نانو سرامیکی، بپوشانید باید تمام محصولات مرتبط از جمله : پک دستمال و پد اس پی تی ای مخصوص اجرای پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو

و پوشش 100 میلی لیتر نانو سرامیک مخصوص محافظت از سطوح چرمی خودرو . باید بعد از پوشش خودرو با نانوسرامیک خودرو از ان به خوبی محافظت کنید تا خودروتان در برابر سایر آسیب ها مصون بماند و شما همیشه از داشتن آن لذت ببرید.

 

معایب نانو سرامیک خودرو

این پوشش با تمام محاسن و ویژگی های منحصر به فردی خود توانسته توجه اغلب افراد را به خود جلب کند، اما خالی از عیب نیست. اگر تصمیم به انجام این کار گرفته اید باید بدانید پروسه ای زمان بر است .طی دو یا سه روز غیر قابل انجام است.زیرا سریع و فوری نمی توان به رنگ بدنه خودرو جلا داد. مورد دیگر اینکه حتما برای اجرای این پوشش روی بدنه خودرو به فرد ماهر و زبر دست نیاز دارید تا با اطمینان خودرو خود را به او بسپارید. اگر شخص به انجام این کار تسلط کافی نداشته باشد، آسیب جدی به بدنه خودرو تان وارد می کند و به دلیل استحکام زیاد پوشش سرامیکی نمی توان آن را به راحتی از ماشین کند. در حال حاضر چون این پوشش تازه به بازار آمده است، چنین افراد متخصصی کم پیدا می شود.

امیدوار هستم بتوانید به درستی درباره اجرای نانو پوشش سرامیکی تصمیم بگیرید.

 

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری