تلفن تماس : 09131994159
روشن شدن چراغ بنزین

روشن شدن چراغ بنزین

 

 

معمولا همه ی ما همیشه حواسمان به چراغ بنزین خودرو هست و سعی می کنیم تا قبل از روشن شدن آن باک بنزین را پر کنیم. اما گاهی اوقات ممکن است به دلایل مختلف فراموش کنید بنزین بزنید و با چراغ بنزین روشن مواجه شوید. برخی افراد در این مواقع دستپاچه می شوند و نمی دانند چه کنند و آیا با این بنزین باقیمانده به مقصد خواهند رسید یا خیر؟ در این مطلب از وبسایت مجید امداد، خودروبر در کرمان سعی کرده ایم همه چیز در رابطه روشن شدن چراغ بنزین خودرو را توضیح دهیم تا در هنگام برخورد با این موضوع اطلاعات کافی داشته باشید.

 

روشن شدن چراغ بنزین

 

دلایل روشن شدن چراغ بنزین

بسیاری از افراد علت روشن شدن چراغ بنزین خودروی خود را رو به اتمام بودن بنزین و سوخت آن می دانند. اگر چه مهم ترین دلیل آن همین موضوع می باشد، اما ممکن است دلایل دیگری نیز موجب روشن شدن چراغ بنزین خودرو شود.

برخی از این دلایل به شرح زیر می باشد:

  • بروز مشکل در سنسور بنزین
  • خراب شدن شناور پمپ بنزین از جمله شکستگی

همیشه سعی کنید اجازه ندهید که چراغ بنزین روشن شوده و یا باک آن خالی شود. چرا که تکرار مداوم این موضوع می تواند برای سیستم سوخت رسانی خودرو مشکلاتی مانند کاهش قدرت فرمان و ترمز ماشین ایجاد کند.

 

با چراغ روشن بنزین چقدر می توان رانندگی کرد؟

هنگامی که چراغ بنزین خودرو روشن می شود، حدودا 9.8 لیتر بنزین در باک موجود می باشد. اما اینکه با این مقدار بنزین تا چقدر و چند کیلومتر می توان حرکت کرد، بستگی به نوع خودروی شما میزان مصرف آن در هر کیلومتر دارد. به عنوان مثال پراید 120 کیلومتر، پژو 206، 109 کیلومتر، پژو 405، 75 کیلومتر، ریو 140 کیلومتر، سمند 090 کیلومتر، ال نود 105 کیلومتر، مزدا 100 کیلومتر، هیوندای توسان 100 کیلومتر، هیوندای سانتافه 80 کیلومتر، سوزوکی ویتارا 80 کیلومتر و دنا 80 کیلومتر پس از روشن شدن چراغ بنزین می توانند به حرکت ادامه دهند.

در انتها باز هم توصیه می کنیم که همیشه باک بنزین خود را پر کنید و منتظر روشن شدن چراغ آن نباشید، چرا که ایت=ن موضوع می تواند خساراتی به خودروی شما وارد کند.

 

 

 

 

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری