تلفن تماس : 09131994159
استعلام خلافی خودرو

استعلام خلافی خودرو

 

 

لازمه ی داشتن خودرو و رانندگی با آن این است که شما با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی کاملا آشنا باشید و آن ها را رعایت کنید. چرا که زیر پا گذاشتن قوانین راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان، جریمه برای آن ها به دنبال خواهد داشت که برای اطلاع از آن باید نسبت به استعلام خلافی خودرو اقدام کنید. البته لازم به ذکر است که بعضی از جرایم رانندگی علاوه بر جریمه، نمره منفی نیز در بر دارند. نمره های منفی راننده هنگامی که به عدد خاصی برسد، موجب باطل شدن گواهینامه ی رانندگی وی خواهد شد. بنابراین سعی کنید همیشه قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید تا دچار این مشکلات نشوید.

این مقاله از وبسایت مجید امداد، خودروبر در کرمان، را مطالعه نمایید تا با خلافی خودرو ونحوه ی استعلام آن آشنا شوید.

 

استعلام خلافی خودرو

 

خلافی خودرو چیست؟

خلافی خودرو همان طور که از نامش پیداست، به معنی تخلفات و نقض قوانین راهنمایی و رانندگی است. هنگامی که می گوییم قصد استعلام خلافی خودرو را داریم به این معنی است که می خواهیم ببینیم میزان جریمه ها و تخلفات خودرو چقدر است؟ جریمه خودرو ممکن است به روش های مختلفی از جمله جریمه دستی، جریمه نمره منفی، جریمه توقیف خودرو، جریمه الصاقی، جریمه دوربینی، جریمه دو برگی و جریمه خودداری انجام شود. در هر صورت باید جریمه ها را باید تا مهلت مقرر پرداخت کرد، چرا که برخی جریمه ها در صورت پرداخت نشدن، دو برابر می شوند.

 

روش های استعلام خلافی خودرو

استعلام خلافی خودرو معمولا به دو منظور انجام می شود، یکی هنگام پرداخت جریمه ها و یکی هنگام فروش خودرو. برای دریافت استعلام خلافی خودرو روش های مختلفی وجود دارد که عبارتند از:

  • مراجعه به پلیس +10: اگر قصد دارید به صورت حضوری خلافی خودرو را استعلام کنید، می توانید به دفاتر پلیس +10 مراجعه نمایید. در این دفاتر هزینه ای به منظور صدور برگه استعلام خلافی خودرو دریافت می شود.
  • تماس تلفنی با شماره 02188288888: با شماره گیری 02188288888 در تلفن خود و راهنمایی تلفن گویا می توانید به صورت تلفنی از خلافی خودرو اطلاع پیدا کنید.
  • پیامک به شماره 1101202020: با ارسال کد 17 رقمی VIN روی کارت یا سند ماشین به شماره 1101202020 می توانید خلافی خودرو به همراه شناسه قبض و پرداخت را استعلام بگیرید.
  • کد USSD: با اجرای کد *110# روی تلفن خود می توانید طبق مراحل گفته شده، توسط کد VIN، از خلافی خودروی خود مطلع شوید.
  • وبسایت پلیس راهور ناجا: برای اطلاع از خلافی خودرو به صورت آنلاین به وبسایت www.rahvar120.ir بخش خدمات، استعلام میزان تخلفات رانندگی، استعلام خلافی خودرو مراجعه کرده و شماره بارکد پستی روی کارت ماشین را وارد نمایید.

 

 

 

 

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری