تلفن تماس : 09131994159
نکاتی که رانندگان باید بدانند

نکاتی که رانندگان باید بدانند

 

 

اگر می خواهید همیشه خودرویی سالم و بدون عیب و نقص داشته باشید، باید نکاتی را بدانید. البته فقط دانستن این نکات کافی نیست، بلکه شما باید این نکات را رعایت کرده و به طور منظم انجام دهید. رانندگی فقط گاز دادن در جاده ها با سرعت بالا نیست و اگر شما با نکات فنی خودروی خود آشنا نباشید و نتوانید به خوبی از آن مراقبت کنید، راننده ی خوبی نخواهید بود. در این مقاله قصد داریم نکاتی که رانندگان باید بدانند را بیان کنیم. با وبسایت مجید امداد، خودروبر در کرمان، همراه باشید.

 

نکاتی که رانندگان باید بدانند

 

خودرو را به طور منظم بررسی کنید

هر چند وقت یک بار مثلا ماهی یک بار خودروی خود را کاملا بررسی کنید. بررسی خودرو بسیار ساده است و همه چیز در دفترچه ی راهنمای خودرو نوشته شده است. آموزش کامل فنی و انجام انواع تعمیرات و نگهداری خودرو را می توانید در آن مطالعه نمایید.

 

سرویس های دوره ای را فراموش نکنید.

خودروها به مرور زمان دچار استهلاک می شوند و ممکن است قطعات آن ها دچار مشکلاتی شود. سرویس های دوره ای خودرو بهترین راه حل برای جلوگیری از استهلاک زود هنگام خودرو و همچنین خرابی های بیش از حد می باشد. مخصوصا روغن موتور، مایع خنک کننده رادیاتور، فیلتر ها، فشار تایر را مرتبا بررسی و سرویس کنید.

 

چراغ های هشدار بشناسید

پشت فرمان، روی صفحه ی آمپر، چراغ های مختلفی قرار دارد که در موقعیت های مختلف اطلاعاتی را به راننده می دهد. شما باید این چراغ ها و کاربرد هر کدام را یاد بگیرید تا هنگام روشن شدن آن ها دستپاچه نشده و به خوبی مشکل را حل کنید.

 

تعمیرکار مخصوص داشته باشید

یک تعمیرکار حرفه ای و مورد اعتماد برای خود پیدا کنید و تعمیرات و سرویس های خودرو را همیشه به او بسپارید. این امر باعث می شود که تعمیر کار با خودروی شما کاملا آشنا شده و به راحتی بتواند مشکلات آن را برطرف نماید.

 

آب و هوای منطقه زندگی

اطلاع از آب و هوای منطقه ای که در آن زندگی می کنید، بسیار مهم است. آب و هوای سرد و برفی و گرم و شرجی می تواند به خودروی شما آسیب بزند، بنابراین سرویس های دوره ای خود را مرتبا انجام دهید. مخصوصا باتری و فشار باد تایر ها را باید به طور منظم بررسی کنید.

 

باک بنزین را چک کنید

توجه داشته باشید که خالی شدن باک بنزین علاوه بر اسجاد دستپاچگی هنگام رانندگی، می تواند به خودروی شما آسیب جدی وارد کند. بنابراین همیشه باک بنزین را چک کرده و نگذارید خالی از بنزین شود. به این منظور به چراغ بنزین پشت فرمان توجه کنید.

 

 

 

 

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری