تلفن تماس : 09131994159
دلایل خاموش شدن ناگهانی خودرو

دلایل خاموش شدن ناگهانی خودرو

 

 

بدون شک شما هم حداقل یک بار با این اتفاق مواجه شده اید که در حال حرکت با خودرو، به صورت ناگهانی موتور خودرو خاموش می شود و از حرکت باز می ایستید. اگر تجربه ی کافی در این باره نداشته باشید، حتما هول می شوید و سریع به دنبال شماره تماس خودروبر کرمان می گردید و درخواست کمک می کنید. اما ما در این مقاله قصد داریم نکاتی را به شما بگوییم که در این مواقع با انجام آن ها می توانید خودتان مشکل خودرو را حل کرده و نیازی به امداد خودرو نداشته باشید.

 

دلایل خاموش شدن ناگهانی خودرو

 

از دست رفتن شارژ سیستم الکتریکی خودرو

اگر تعویض قطعات خودرو به درستی انجام نشود، موجب از دست رفتن شارژ سیستم الکتریکی و باتری و برق خودرو خواهد شد. این امر یعنی کاهش شارژ خودرو به مرور انجام شده تا جایی که به صورت غیر منتظره با خاموش شدن خودرو مواجه می شوید. بنابراین در این مواقع اولین کاری که باید بکنید، چک کردن باتری خودرو و شارژ کردن آن است.

 

خالی شدن مخزن سوخت خودرو

دومین دلیلی که ممکن است منجر به خاموش شدن خودروی در حال حرکت شود، خالی شدن مخزن سوخت خودرو است. این امر بسیار پیش می آید و برای جلوگیری از آن باید دائما آمپر سوخت خودرو را بررسی کنید تا با چنین مشکلی در جاده و یا خیابان مواجه نشوید. سعی کنید همیشه سوخت کافی برای رانندگی داشته باشید و اجازه ندهید به طور کامل خالی شود.

 

عدم تامین نیروی الکتریسته برای سوخت رسانی

برای روشن شدن موتور خودرو نیاز به نیروی الکتریسیته ای داریم که موجب ایجاد جرقه و سوخت رسانی به موتور خودرو خواهد شد. اگر این نیروی الکتریسته به موقع تامین نشود، بنابراین جرقه زنی و سوخت رسانی انجام نشده و در نتیجه ی آن نیز خودرو به طور ناگهانی خاموش خواهد شد.

 

سنسور های ناقص یا خراب

این موضوع ممکن است در هر خودرویی پیش بیاید که سنسور ها خراب باشد و یا به صورت کامل نصب نشده باشد. بنابراین تمام سنسور های خودروی خود را بررسی کرده و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید.

 

مشکلات پمپ سوخت خودرو

پمپ سوخت خودرو به تنهایی ممکن است مشکلات زیادی داشته باشد که موجب خاموش شدن خودرو گردد. به عنوان مثال چیزی درون آن گیر کرده باشد و یا فشار گاز بیش از حد کم شده باشد. بنابراین همیشه حواستان به پمپ سوخت خودرویتان باشد.

 

مشکلات سوئیچ احتراق خودرو

اگر سوئیچ احتراق مشکل داشته و داغ شود و یا خراب شده باشد نیز موجب خاموش شدن ناگهانی خودرو خواهد شد. چرا که در نتیجه ی آن جریان برق قطع و وصل شده و قدرت موتور خودرو را کاهش خواهد داد.

 

 

 

 

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری