امداد خودرو بم


بارها پیش آماده است که در راه سفر کردن به بم، خودرو ما در جاده بم یا خود شهر بم خراب شده یا حادثه ای رخ داده است که، ماشین ما دچار آسیب یا نقص فنی شده است. برای کمک نیاز به یک امداد خودرو در بم داشته ایم. یکی از خدمات مجموعه بزرگ امداد خودرویی، مجید امداد، امداد خودرو بم است که با ارائه تمام خدمات امداد خودرو بم، شهر تاریخی بم و اطراف بم را پوشش می دهد . امداد خودرو بم در 189 کیلومتری کرمان قرار دارد. سال هاست که به عنوان یک امداد خودرو معتبر و قدیمی با تجهیزات پیشرفته و به روز خود، خدمات پنچرگیری ، یدک کش با جرثقیل ،  خودرو بر با کفی، امداد باطری، مکانیک سیار و دیگر خدمات را نیز ارائه می دهد. شهر بم به عنوان یک شهر پرتردد، بسیار به خدمات امداد خودرویی نیاز دارد. ما در مجموعه امداد خودرویی، مجید امداد بر آن شدیم که خدمات امداد خودرو سیار بم را به لسیت خدمات خود اضافه کنیم؛ تا رانندگانی که نیاز به امداد رسانی در این شهر دارند به راحتی بتوانند از خدمات ما استفاده کنند و به خدمات امداد خودرویی بم دسترسی داشته باشند.  در زمان های که خودرومان دچار نقص و عیب می شود که قادر به برطرف کردن مشکل خودرو نیستیم، و یا امکانات و تجهیزات لازم را برای برطرف کردن مشکل خودرو نداریم از امداد خودرو شبانه روزی بم می توانیم استفاده کنیم. امداد گران ما در سریع ترین زمان ممکن برای امداد رسانی به امداد خواه در محل حاضر می شوند.  تمام خدمات امداد خودرو بم به صورت شبانه روزی یعنی 24 ساعته، درتمام ایام سال و به صورت سیار نیز ارائه داده می شود. 

  

 

اگر شما هم به امداد خودرو بم نیاز دارید و در موقعیتی هستید که به هر دلیلی امکان جابجایی ماشین خود را ندارد، با شماره امداد خودرو بم، 09131994159 ، تماس بگیرید

تا تکنسین های مجرب و حرفه ای خود را به سوی شما روانه کنیم.

یدک کش بم

یدک کش بم جز خدمات پر تقاضا و کارآمد امداد خودرو بم می باشد. ما به دلیل اعتماد مردم عزیز بم به خدمات یدک کش بم امداد خودرو شبانه روزی بم، بسیار سپاسگزار هستیم. این خدمات، ماشین شما را از هر نقط بم که بخواهید، حمل می‌کند تا به مکان مورد نظر برساند.بنابراین رانندگان عزیز در بم می توانند در مواقعی که، خودرو آنها، به دلیل نقص فنی دچار مشکل شده است، با خیال راحت به امداد خودرو سیار بم، اعتماد کنند و از خدمات یدک کش بم  بهرمند شوند. امداد خودرو بم به عنوان امداد خودرو شبانه روزی به صورت 24 ساعته خدمات یدک کش  را به شما عزیزان ارائه می دهد. امداد خودروبم، انواع یدک کش های به روز را دارد. مانند : یدک کش‌های زنجیری،یدک کش های کامیونی،جرثقیل های دکل‌دار،نیسان چرخگیر دومنظوره،نیسان دکل شاهین ( یدک کش )،نیسان چرخگیر ( خودرو بر )،تریلر های کفی،یدک کش‌های بلند کننده چرخ، که کاربرد هریک از این یدک کش ها با هم فرق دارد و با توجه به نیاز شما،یدک کش مورد نیاز را برای شما می فرستد.

 

یدک کش چرخگیر بم

یدک کش چرخگیربم ، از انواع یدک کش است. در این نوع یدک کش، همان طور که از اسمش پیداست چرخ های خودروی شما بر روی چرخگیر، این نوع یدک کش، سوار می شود. در این نوع یدک کش، خودروی امداد خواه نسبت به یدک کش های معمولی و قدیمی آسیب نمی بیند. می توان گفت یدک کش چرخگیر در بم، جز جدیدترین نوع یدک کش است. این نوع یدک کش بیشتر برای خودروهای، تصادفی و آسیب دیده استفاده می شود. یدک کش چرخگیر بم در دو نوع، وانت بار و تریلی ارائه داده می شود.

خودروبر بم 

از دیگر خدمات امداد خودرو بم، خودروبر بم است. سرویس و خدمات حمل خودرو از بم به سراسر ایران است. ما در مجموعه بزرگ امداد خودرویی بم، با توجه به درخواست بالا برای حمل خودرو از مبدا بم به کرمان و یا هر شهر دیگری، به خصوص حمل خودرو از بم به تهران، پایگاهی امدادی در بم راه اندازی کرده و سرویس خودروبر بم را در آن پایه گذاری کردیم.  امداد خودرو بم، با توجه به دارا بودن تجهیزات متنوع، ماشین آلات متنوع حمل خودرو و نیروی کار و تکنسین های  حرفه ای، هر ماشینی که داشته باشید، برای هر مسافتی که بخواهید، به راحتی خودرو شما را در سلامت و امنیت کامل حمل خواهد کرد. همچنین قابل ذکر است که این سرویس به صورت شبانه روزی و به عبارتی 24 ساعته در دسترس شما عزیزان است. فقط با یک تماس مناسب ترین سرویس خودرو بر بم  در کنار شما خواهد بود. برای استفاده از خدمات کفی خودروبر بم می توانید با شماره 09131994159 تماس بگیرید خودروبر بم یک کامیون است که توانایی حمل و نقل وسایل نقلیه 4 تن به بالا را دارد و موجب آسان شدن حمل و نقل می شود 

 

برچسب ها: حمل خودرو از بم به تهران ، خودروبر از بم به تهران ، امداد خودرو بم به تهران

 

حمل خودرو بم

امداد خودرو بم، با توجه به تخصص و تجربه درخشان  خود در  زمینه  امداد و حمل خودرو و تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارد، به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ ها برای خدمات امدادی چون ، حمل خودرو در بم است. این خدمات تمام سرویس های چون: حمل خودرو از بم به کرمان ، حمل خودرو از بم به سایر شهرهای ایران  و حمل خودرو در بم ،را ارائه می دهد. امداد خودرو بم، تاکنون به بسیاری از مشتریان خود در حمل خودرو از بم  به  سراسر نقاط ایران  خدمات ممتازی ارائه داده و به عنوان یک نام قابل اعتماد در زمینه حمل و نجات خودروها شناخته شده است. هزینه و نرخ حمل خودرو در بم  و همچنین حمل خودرو از بم به دیگر نقاط به عوامل زیادی بستگی دارد. جهت اطلاع از حمل خودرو بم به سایر نقاط با مجید امداد تماس حاصل فرمائید. مجید امداد برای حمل خودرو بم از انواع یدک کش ، حمل با جرثقیل و خودرو بر ، یدک کش چرخگیر، کفی خودروبر، خودرو بر کفی مکانیزه و دیگر امکانات استفاده می کند. بسته به نوع خودرو امداد خواه و میزان آسیب و صدمه و مسافت که قرار است طی شود، امداد خودرو بم، بهترین و مجهزترین امکانات خود را برای خدمات حمل خودرو بم برای شما اعزام خواهد کرد.

حمل خودرو از بم به تهران

خودرو بر کفی، امداد خودرو بم، یکی از مجهزترین و به روز ترین، خودروبرها در زمینه حمل و نقل و جابه جایی خودرو در بم  و ارسال به سراسر ایران می باشد. حمل خودرو از بم به تهران یکی از خدمات پرتقاضا این امداد خودرو می باشد. خودروبر بم به تهران را می توانید همه روزه و در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین هزینه از امداد خودرو بم تقاضا کنید. حمل تمامی خودرو های ایرانی و خارجی با ایمن ترین و مجهزترین خودروبرها از تمام نقاط بم به تهران انجام می شود. .برای اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در بالای صفحه تماس بگیرید

در سرویس خودروبر بم ، حمل خودرو از بم به تهران یکی از درخواست هایی است که مخاطبان مکررا آن را درخواست می کنند و با ما در تماس هستند. در سرویس حمل خودرو از بم به تهران، با توجه به مسافت طولانی و امنیت و سلامت خودرو امداد خواه، امداد خودرو بم، با رعایت نکاتی از قبیل؛ وجود نیروی متخصص، تجهیزات به روز و متنوع مورد نیاز در حمل خودرو بم و همچنین رعایت جوانب احتیاط و مراقبت از خودرو شما، تعین هزینه و بیمه نامه، به حمل انواع خودرو می‌پردازد. ما در خودروبر بم به حمل خودروهای زیر می‌پردازیم.

1. حمل خودرو از درب کارخانه بم به تهران

2. حمل خودرو صفر از بم به تهران

3. حمل خودرو لوکس از بم به تهران

4. حمل خودرو کلاسیک از بم به تهران

5. حمل خودرو فرسوده از بم به تهران

6. حمل خودرو وارداتی از بم به تهران

هزینه حمل خودرو از بم به تهران

هزینه حمل خودرو از بم به تهران در خصوص انواع خودروها با رعایت اصول کامل حمل و جابجایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرخ و هزینه ها با شماره 09131994159 تماس بگیرید.

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

خودروبر در کرمان

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

09131994159

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید