تلفن تماس : 09131994159
اشتباهاتی که نباید در رانندگی مرتکب شویم

اشتباهاتی که نباید در رانندگی مرتکب شویم

رانندگی نیز مانند دیگر مهارت ها نیاز به تجربه و دانش دارد. اگر مهارت، تجربه و یا دانش کافی را در این زمینه نداشته باشیم، ممکن است اشتباهات جبران ناپذیری را مرتکب شویم و خسارت های بسیاری به اتومبیل خود بزنیم. پس بهتر است به عنوان یک راننده، در مورد اتومبیل خود و اصول رانندگی بیشتر بدانیم. در این مقاله از وبسایت مجید امداد، امداد خودرو شبانه روزی در کرمان، شما را با اشتباهات رایج رانندگان آشنا می کنیم.

 

نگه داشتن ترمز در دست اندازها

یک راننده حرفه ای می داند که قبل از رسیدن به دست انداز باید از سرعت خود بکاهد. بنابراین نگه داشتن پدال ترمز در دست اندازها فشار زیادی را بر سیستم ترمز خودرو تحمیل می کند.

استفاده از آب لوله کشی در مخزن شیشه شور

ریختن آب لوله کشی در شیشه شور اتومبیل موجب ایجاد رسوبات می شود. بهتر است از مایع های آماده در بازار و یا آب جوشیده سرد شده استفاده کنید.

پایین آوردن شیشه به جای روشن کردن کولر

طی تحقیقات انجام شده در انگلستان، اگر کولر خودرو روی درجه یک فن روشن باشد، مصرف سوختش از خودرویی که شیشه راننده آن 40 درصد باز است، کمتر است.

خلاص نکردن دنده در پشت چراغ قرمز و ترافیک

این کار باعث وارد شدن فشار زیاد بر دوشاخه کلاچ و گیربکس و ... می شود.

ریختن آب لوله کشی در رادیاتور

این کار موجب ته نشین شدن رسوبات فراوان در رادیاتور، واتر پمپ و  موتور می شود. بهتر است آبی را چندین بار بجوشانید و هر چه دفعات جوشاندن آن بیشتر باشد، سالم تر می شود. اما آب پس از سرد شدن، رسوباتی را در ته ظرف دارد. پس بهتر است موقع ریختن آب، به داخل رادیاتور، دقت کنید که رسوبات را به داخل آن نریزید.

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری