تلفن تماس : 09131994159
آسیب های رانندگی با باک خالی

آسیب های رانندگی با باک خالی

حتما تا به حال با روشن شدن چراغ بنزین، مواجه شده اید. در این صورت است که باید خودرو را به نزدیک ترین جایگاه سوخت برسانید. رانندگی با باک خالی، برای اتومبیل شما، آسیب های جدی را به همراه خواهد داشت. حتی اگر مجبور به رانندگی در این شرایط باشید. اگر می خواهید بدانید خودرو شما حین رانندگی با باک خالی دچار چه اشکالاتی می شود، با ما در وبسایت مجید امداد، حمل خودرو در کرمان همراه باشید.

 

از کار ایستادن خودرو

خودرو بدون بنزین، در نهایت از حرکت باز خواهد ایستاد. در صورتی که در جاده های درون شهری و خیابان های شلوغ، این اتفاق بیفتد، برای شما مشکل ساز خواهد شد. همچنین در جاده های خارج از شهر نیز، باید مدت زمان زیادی را بدون بنزین در جاده سپری کنید. پس بهتر است همیشه از پر بودن باک بنزین مطمئن شوید.

هوا گرفتگی

در صورت خالی بودن باک بنزین، هوا به درون آن پمپاژ می شود و مشکلاتی را برای پمپ بنزین خودرو یا موتور آن ایجاد می کند. اگر احساس کردید که باک بنزین شما دچار هواگرفتگی شده، هرچه سریعتر نسبت به هواگیری آن اقدام نمایید تا مشکلات بیشتری را تجربه نکنید.

خرابی مبدل کاتالیزور

هنگامی که بنزین به اندازه کافی به موتور نرسد، احتراق به خوبی انجام نمی گیرد و این عمل می تواند سبب خرابی مبدل کاتالیزور شود که در درون اگزوز قرار گرفته است. خوب است بدانید هزینه تعمیر و تعویض این قسمت بالا خواهد بود.

رسوبات درون پمپ بنزین خودرو

بنزین نیز مانند بقیه سوخت ها دارای آلاینده هایی است که به صورت رسوب یا لجن درون کف مخزن بنزین باقی می مانند. حال تصور کنید مسافت زیادی را با باک خالی، رانندگی کنید. در این صورت، پمپ بنزین خودرو مقدار زیادی از رسوبات و لجن را به درون خود می کشد. که این اتفاق علاوه بر خرابی پمپ بنزین، خرابی قسمت های دیگر خودرو مانند انژکتور و فیلتر سوخت را نیز به همراه دارد.

فرسودگی پمپ بنزین

وجود بنزین در باک، موجب روان تر شدن عمل پمپ خواهد شد. اما در صورتی که بنزین کافی در باک نباشد، عمل روان شدن به خوبی انجام نخواهد گرفت. در پی این اتفاق، پمپ بنزین خودرو داغ شده و به آن فشار وارد می شود. خرابی پمپ بنزین از پیامدهای این اتفاق است.

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری