تلفن تماس : 09131994159
مزیت ها یدک کش

مزیت ها یدک کش

یکی از رایج ترین مشکلاتی که رانندگان با ان مواجه می شوند، خاموش شدن ناگهانی ماشین در جاده و بین راه است. در چنین شرایطی، بهتر است با شرکت خدمات دهنده تماس بگیرید. آنها به وسیله یدک کش، خودرو شما را به  تعمیرگاه مورد نظر منتقل می کنند.حال این سوال به نسظر می رشد که مقصود از یدک کش چیست؟ در این مقاله از وبسایت مجید امداد، امداد خودرو کرمان، به توصیف این نوع خودرو می پردازیم.

 یدک کش ها خود، خودرو وانت بار هستند. وزن آنها بیشتر از دو تن می باشد. شباهت این ماشین ها به جرثقیل بسییار زیاد می باشد. دارای هیدرولیک بسیار قوی و اهرم زورمند هستند. در زیر خودرویی که دچار نقص فنی شده، قرار می گیرند و همراه با بالارفتن چرخ های خودرو، قابل حمل می شوند. با توجه به وجود انواع مختلف ماشین در بازار، و این نکته که هر کدام مناسب خودرویی با حجم خاص می باشد، بهتر است یدک کش انتخاب شده متناسب با نوع خودرو شما باشد.

انواع خودروبر و یدک کش

خودرو بر مدل کامیونی

پر کاربرد ترین یدک کش ها، نوع کامیونی این ماشین می باشد. حتما تا به حال این نوع یدک کش را در جاده، هنگام حمل خودرو دیده اید. این نوع یدک کش، سطح جداکننده و طولانی و بلند دارند. روی زمین قرار می گیرد. بعد از منتقل کردن ماشین روی آن، ماشین به وسیله بازو ها هیدرولیکی به پشت خودروبر یا یدک کش منتقل می شود.

 

 

 

خودروبر مدل زنجیری

در این نوع یدک کش، همانگونه که از اسمشان پیداست، توسط یک رشته کابل مانند سیم، به قسمت جلواهرم ماشین آسیب دیده نصب می شوند. به این ترتیب، ماشین آسیب دیده، به گاراژ یا تعمیرگاه منتقل می شود.به همین دلیل از این نوع خودروبر، برای حمل خودرو تصادفی استفاده می شود.

پس هروقت در جاده معطل شدید، حتما شماره امداد خودرو مجید امداد را شماره گیری فرمایید.

 

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری