تلفن تماس : 09131994159
همه چیز درباره خودرو پژو 405

همه چیز درباره خودرو پژو 405

همانطور که می دانید این خودرو به قدری محبوب است که هنوز طرفداران خود را از دست نداده است و در لیست ثبت نام های خودرو، هنوز طرفداران خاص خود را داردطراحی ظاهری ماشین، زیاد مورد توجه مردم قرار می گیرد واز طراحی معقول و سنگین همیشه استقبال قابل توجهی می کنند. در این مقاله از وبسایت مجید امداد، یدک کش در کرمان، به توضیح این مطلب می پردازیم.

مشکلی که هنوز مردم با طراحی ال نود دارند همین طراحی نه چندان جالب آن هست.

نا گفته نماند که در طی سی سال گذشته مردم با مشکل انتخاب محدود مواجه بوده اند. اما امروز شاهد هستیم که مدلهای کره ای و اروپایی و ژاپنی، از طراحی بسیار معقولی برخوردار هستند که همین ویژگی منحصر به فرد باعث شده است تا این خودرو ها در ایران فروش فوق العاده ای داشته باشند.

راه اثبات این ادعا برتری تکنولوژی و آپشن های زانتیا بر مزدا 323 بود . اما در بازار شاهد برابری قیمت دو خودروهستیم. چرا که طراحی بدنه مزدا 323 از توازن و ثبات بر خودار بود. اما زمانی که سطح توقع مردم پایین می آید، مردم به فکر خرید پژو 405 می افتند و هنوز مردم به داشتن آن افتخار می کنند.

ویژگی های ظاهری

طول کلی:4408

عرض کلی:1694

ارتفاع کلی:1410

فاصله بین دو محور چرخ های عقب و جلو: 2669

فاصله بین مرکز چرخ های جلو از یکدیگر:1450

 

 

ویژگی های فنی:

این خودرو در دو مدل جی-ال و جی-ال-ایکس به بازار عرضه شده و به نوبه خود از بهترین اتومبیلهای مونتاژ شده در ایران می باشد. بدنه پژو 405 ایران زیبا و جادار طراحی شده است. با طرح آئرودینامیک و با ضریب 31% در برابر جریان هوا مقاومت بالایی ندارد.

فاصله دو محور عقب و جلو از هم 2669 میلیمتر بوده که مانند تمامی مدلهای پژو از حد متوسط کلاس خود فراتر می باشد. اکسل پژو 405 به بازو های عرضی مجهز بوده و فنرهای مارپیچ به فنر لول مجهز است و کمک فنر ضد چرخش دارای کمک فنرهای دو جهته می باشد. سیستم تعلیق چهار چرخ کاملا مستقل به وظیفه خود عمل می کند. همین مشخصه سبب راحتی سرنشینان و چسبندگی بهتر در جاده و در مانورها می گردد.

سیستم فرمان از نوع دنده شانه ای بوده که به صورت وضعیت بالا و پایین می توان بر حسب قد راننده آن را تنظیم نمود . تعداد دور غربال فرمان 4.1 دور و شعاع گردش 5.5 متر است. توضیح آن که تعداد دور قفل در قفل در مدل جی-ال-ایکس که مجهز به کمک هیدرولیک است 3.1 دور می باشد.

 

 

دیگر ویژگی های ویژه

خودرویSLX 405 مدل بهبود یافته خودروی 405 در همان ابعاد طراحی شده است و با بهره گیری از عملکردهای جدید طراحی و عرضه می شود.. (EMS ) Valeoقابلیت نصب کیسه هوا در غزبیلک فرمان وجود دارد. همچنین
وی قابلیت نصب سیستم ترمز ضد قفل ABS به صورت اختیاری و تغییر قفل در موتور جهت افزایش ایمنی و سهولت باز شدن در موتور در شرایط اضطراری را از جمله دیگر تغییرات ایجاد شده در این خودرو عنوان.
وی طراحی جلوپنجره ، آیینه های جانبی ، چراغ مه شکن جلو، براگیر ((SPOILER به همراه چراغ ترمز سوم
، مجموعه چراغ های جلو و عقب و سپررنگ شده جلو و عقب را از جمله تغییرات خارجی خودرو عنوان کرد و گفت: دراین محصول تغییرات داشبورد به منظور استفاده راحت تر و بهتر از سیستم های موجود در پنل مرکزی و نیز ایجاد نمای جدید انجام شده است.

 

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری