تلفن تماس : 09131994159
خدمات یدک کش در کرمان

خدمات یدک کش در کرمان

 

دلایل متعددی وجود دارد که ممکن در هر ساعت از شبانه روز خودروی شما دچار مشکلاتی نظیر خرابی یا تصادف شود. برخی از افراد فکر می کنند بکسل کردن اتومبیل در این مواقع راه خوبی برای جا به جایی خودرو است اما باید بگویم که خیر. اگر در هنگام بکسل کردن سیم یا طناب بکسل را به جای اشتباهی از اتومبیل خود وصل کنید ممکن است خسارات بیشتری به خودرو وارد شود. بنابراین در صورتی که تخصصی در این زمینه ندارید بهتر است مشکل خود را به ما بسپارید.  در این گونه مواقع یدک کش در کرمان به سرعت به کمک شما خواهد آمد. مجید امداد، با خدماتی از جمله یدک کش در کرمان، امداد خودرو در کرمان و یدک کش در کرمان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. سرعت و راحتی دو مزیت اصلی خدمات مجید امداد، سریع ترین یدک کش در کرمان محسوب می شود. از دیگر مزایای مجید امداد قیمت مناسب خدمات آن نظیر یدک کش در کرمان، تعمیر خودرو در محل، تعمیرگاه مجتمع مجید امداد و ... است که با کمترین هزینه نسبت به دیگر همکاران خود در جهت رفاه حال مشتریان اقدام می نماید.

یدک کش در کرمان به صورت های متفاوتی انجام می شود که در این جا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

  1. یدک کش در کرمان به صورت جرثقیل زنجیری
  2. یدک کش در کرمان به صورت چرخ گیر
  3. یدک کش در کرمان به صورت نیسان دکل دار

مجید امداد برای یدک کش کردن خودروی شما با توجه به تجربه بهترین روش یدک کش را انتخاب خواهد کرد. در زیر می توانید تصاویر خودروهای یدک کش مجید امداد را مشاهده نمایید.


 

 

یدک کش در کرمان

 

وانت بار یدک کش کرمان

یدک کش تریلی کرمان

 

برای یدک کش خودرو هم از وانت بار و هم از تریلی های فولادی و آلومینیومی استفاده می شود که انتخاب وسیله مناسب یدک کش در کرمان با توجه به نوع خودروی آسیب دیده و میزان آسیب خودرو نوع یدک کش نیز انتخاب خواهد شد. برای مثال از یدک کش های جرثقیلی در حمل خودروهایی که سپر آن ها از جنس فایبر گلاس نباشد استفاده می شود زیرا زنجیر جرثقیل با یک تسمه به زیر خودرو متصل می شود و امکان آسیب رساندن به جلوبندی خودروهایی که از سپر آن ها از جنس فایبر گلاس است را دارد.

 

یدک کش به صورت شبانه روزی در کرمان

برای استفاده از خدمات یدک کش در کرمان در هر ساعت از شبانه روز که خودروی شما دچار خرابی یا نقص در جاده یا خیابان شود می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید و همکاران ما در سریع ترین زمان به کمک شما خواهند آمد.

 

شماره تلفن یدک کش در کرمان

یدک کش در کرمان آماده ی حمل انواع ماشین های لوکس، شاسی بلند، یدک کشی ماشین سنگین، خودروهای معمولی و ... در شهر کرمان و همه شهرهای کشور می باشد.

مجید امداد هم چنین خدمات حمل خودرو به شهرهای زرند، رفسنجان، بم، جیرفت، زاهدان، ایرانشهر، سیرجان، راور بافت و شهر بابک را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.

 

برای درخواست یدک کش کرمان با شماره 09131994159 تماس بگیرید.

 

 

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری