تلفن تماس : 09131994159
خودرو های هیبریدی

خودرو های هیبریدی

 

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، عرصه خودرو سازی هم رو به تکامل و پیشرفت است. مصرف روز افزون سوخت های فسیلی و افزایش سطح گرمای جهانی، تمام کارشناسان و پژوهشگران را به فکر واداشته است تا به فکر نجات کره زمین و تمام موجودات، انسان ها و گیاهان باشند.در راستای دستیابی به این هدف، تولید خودرو های هیبریدی جایگاه ویژه ای دارد.امروز در این مطلب از سایت مجید امداد، خودرو بر در کرمان، قصد معرفی خودرو های هیبریدی را به طور جامع و مفصل داریم تا شما عزیزان به آگاهی دست یابید تا در هنگام خرید خودرو بتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

 

مزایا

رانندگی با سرعت مناسب و اقتصادی، نیاز به خرید بنزین را کاهش می دهد اما در خودرو های هیبریدی، مصرف سوخت کاهش ویژه ای داشته به طوریکه در حالت کارکرد درجا صرزفا از موتور الکتریکی تغذیه می شوند.به علاوه تمام خودرو های هیبریدی، مجهز به کامپیوتر نشانگر سوخت هستند و میزان دقیق مصرف سوخت را به درستی نمایش می دهند.

این نوع خودرو ها در شهر و در جاهای پر ترافیک، بسیار بهتر از غیر هیبریدی ها بوده و در شهر کمتر از جاده مصرف می کنند که این مزیت بزرگی محسوب می شود.

از دیگر محاسن این خودرو ها می توان به کارکرد بی صدا در سرعت های کمتر از 45 کیلومتر اشاره نمود. به گونه ای که احساس می کنید خودرو خاموش است. نکته قابل توجه اینکه در خودرو های هیبریدی نوین، اگر با سرعت پائین رانده شود و کولر روشن باشد، خودرو همچنان از موتور الکتریکی تغذیه می کند.

عاملی که باعث کشش عالی موتور می شود، رسیدن گشتاور الکتریکی از دور صفر به بیشینه مقدار خود است.

موضوع چالش برانگیز بعدی، کم استهلاک بودن خودرو های هیبریدی است. درخودرو های هیبریدی با خاموش شدن خودرو در ترافیک موجبات افزایش طول عمر خودرو فراهم می شود.علاوه بر این هیبریدی ها دارای موتور های کوچکتر و سبک تر و کم استهلاک تر هستند

از دیگر ویژگی های موتور های هیبریدی می توان به کیفیت بسیار خوب لنت ترمز اشاره کرد که به خوبی انرژی را منتقل می کند و باعث جلوگیری از زیاد شدن استهلاک خودرو می شود.

 

 

 

معایب

در کنار این مزایایی که گفته شد، اینگونه خودرو ها معایبی نیز دارند. یکی گران بودن و نداشتن صرفه اقتصادی است. اگر از اینگونه خودرو ها خریداری نمودید، باید به این توجه داشته باشید که تا چند سال نباید تعویض گردند. تا با پرداخت کمتر پول بنزین، ابتدا جبران مافات نمایید، سپس در سال‌های بعد می توانید ما‌به‌التفاوت پول بنزین را پس‌انداز کنید.

هیبریدی ها از توانایی های اسپرت برخوردار نیستند. وزن اضافی باتری موجب بر هم خوردن تعادل خودرو می گردد.ضمن اینکه محدودیت خودرو های هیبریدی هنوز هم بالا است.

امیدوارم هنگام خرید خودرو بتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

 

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری