تلفن تماس : 09131994159
وجود بوی بنزین در خودرو

وجود بوی بنزین در خودرو

 

 

احتمالا برای شما هم پیش آمده که هنگام ورود به خودرو، متوجه وجود بوی بنزین در خودرو شده باشید. معمولا این موضوع رانندگان را نگران می کند که شاید باک بنزین سوراخ شده باشد. اگر چه یکی از دلایل پیچیدن بوی بنزین در کابین خودرو، سوراخ شدن مخزن بنزین است، اما می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد.

به هر حال وجود بوی بنزین در خودرو خطرناک است و علاوه بر ایجاد مشکلاتی در خودرو می تواند مشکلاتی برای سرنشینان از جمله حالت تهوع، سر درد، سر گیجه و ... نیز به همراه داشته باشد. به همین دلیل نیز باید سریعا دلایل آن را تشخیص داده و رفع نمایید. در این مطلب از وبسایت مجید امداد، یدک کش در کرمان، به بررسی دلایل این موضوع می پردازیم.

 

وجود بوی بنزین در خودرو

 

سوراخ شدن باک بنزین

عمده ترین دلیلی که می تواند موجب ایجاد بوی بنزین در خودرو شود، سوراخ شدن مخزن سوخت است که باعث نشتی بنزین از آن می شود. فرسودگی و آلاینده ها می توانند علت سوراخ شدن باک بنزین باشند. برای رفع این مشکل باید نسبت به تعمیر باک بنزین اقدام نمایید.

 

خرابی کنیستر بنزین

کنیستر بنزین وظیفه ی جذب بخارهای بنزین و تبدیل آن به سوخت در سیلندر را بر عهده دارد. حال اگر این قطعه در خودرو خراب شود و وظیفه ی خود را به درستی انجام ندهد، بخارها در باک بنزین جمع شده و موجب پخش بوی بنزین در خودرو خواهد شد. خرابی کنیستر بنزین می تواند بسیار خطر آفرین باشد، پس باید سریعا آن را تعمیر کنید.

 

معیوب شدن درب باک بنزین

خراب و معیوب شدن درب باک بنزین به هر دلیلی که باشد، موجب پیچیدن بوی بنزین داخل خودرو خواهد شد. تصادف کردن و وارد شدن ضربه به باک بنزین و همچنین فرسودگی می تواند از جمله دلایل خرابی آن باشد که باعث شل شدن و بسته نشدن آن به طور کامل شود. شما با تعویض درب باک بنزین به راحتی می توانید این مشکل را برطرف کنید.

 

خام سوزی بنزین

هنگامی که وجود بوی بنزین در خودرو از سمت اگزوز باشد، به دلیل خام سوزی آن است. خام سوزی بنزین به معنی سوختن ناقص بنزین می باشد. سوخت ناقص بنزین نیز ممکن است به دلایلی از جمله کثیف بودن یا ضعیف بودن انژکتور و سنسور اکسیژن رخ دهد. در این صورت باید نسبت به تعمیر انژکتور و سنسور اکسیژن اقدام کنید.

 

 

 

 

 

 

یدک کش در کرمان

سرعت، تجربه، راحتی و اطمینان از مزیت های مجید امداد

 

امداد خودرو در کرمان

رفع نقص فنی خودرو در محل، مکانیک سیار، حمل خودرو تا تعمیرگاه در کرمان

 

 

خودروبر در کرمان

09131994159

خودروبر ارزان در کرمان، شماره خودروبر کرمان، خودروبر مطمئن کرمان

 

حمل خودرو در کرمان

حمل خودروهای داخلی و خارجی و درون شهری و برون شهری